Financování

Financování

Hypoteční úvěr může být závazek i na několik desítek let, proto je třeba vše dobře zvážit, ne vždy se vyplatí vzít první nabídku od banky, kde máte běžný účet. Náš hypoteční specialista pro Vás porovná všechny možnosti a připraví řešení na míru.

Jsme schopni Vám pomoci poskytnout financování na celou kupní cenu, i v případě, že nemáte dostatek vlastních finančních prostředků.

Často slyšíme dotaz „Která banka je nejlepší/nejlevnější“? Říkáme, že ani jedna – je důležité zjistit která je nejvhodnější pro Vás z pohledu Vašich příjmů, preferencí apod. Spolupracujeme se všemi bankami, kde konzultujeme Vaše požadavky a představy. Připravíme vždy několik variant řešení, ze kterých společně vybereme tu nejvýhodnější právě pro Vás. Bidli nabízí i způsob financování bez nutnosti prokazování příjmů, kde nemovitost splácíte formou nájmu. Následně při splacení anuity je možné nemovitost bezúplatně převést do osobního vlastnictví. Nemusíte podstupovat žádost v bance spojenou se schvalováním prokazatelnosti vašich příjmů a mnoha dalších bankovních kritérií. Nejste limitováni věkem.

Financování lze zajistit pro všechny, stačí mít 20% z ceny bytu.

PLatební kalendář

1.

Rezervační poplatek

Rezervační poplatek 200 000 Kč, splatný do 5 dnů od podpisu rezervační smlouvy.

2.

Záloha

20% z kupní ceny  splatné do 30 dnů po podpisu smlouvy o smlouvě budoucí kupní.

3.

DOPLATEK KUPNÍ Ceny

80% do 30 dnů po zaslání písemné výzvy k uzavření kupní smlouvy.

“Při doplacení kupní ceny bude kupní cena snížena o rezervační poplatek.”